universální board pro každého

Fusion 5

 PERFORMANCE FREERIDE+ / FREESTYLE / BIG AIR  
Velikosti: 133x39 - 135x40 - 137x41 - 139x41,5 - 141x42 - 144x43

Nejvýkonnější ALLROUNDER. Vše v jednom prkně, prostě je to kiteboard par excellence. Patří k absolutnímu bestselleru v sektoru twintip. Nadchne freeridery i freestylery a okouzlí i začínající kitery. Je tu spousta inovací v nové třetí generaci série Fusion. Najdete v něm exkluzivní materiály a detaily, které používáme při výrobě boardů Carved Customs

 

optimální do slabšího větru a těžší jezdce

Fusion 5 LW

 PERFORMACE FREERIDE+ / FREESTYLE
Velikosti: LW154x46 - LW159x47

Nejsilnější při slabém větru. Užijte si pořádného kitingu, namísto nudného klouzání. Toto vám umožní dokonale Fusion LW. Fungují i při větrech slabších než 7 uzlů.

Díky své konkávě máte pocit, že máte na nohou mnohem menší board.

Boardy jdou rychle do skluzu, výborně stoupou. Díky celé řadě úplně nových detailních řešení jsou výborně ovladatelné, agilní, intuitivní a příjemné.

 

Dokonalý parťák ke kitu XR7

S tak výkonným kitem jako je XR7 potřebujete prkno, co z jeho potenciálu vytěží maximum a proto přicházíme s twintipem Fusion 5. Nový tvar a vylepšená rotační stabilita čeká na vaše společné projížďky.

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Používané materiály pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautika, yachting, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

Profil dvojité konkávy a kýlu na prkně Fusion 3

CARTAN® CARBON

Na zhotovení bezchybného produktu byl požit dvojosý Carbon. Dokonalá rovnováha mezi pružností a tvrdostí zajišťuje ohebnost v podélném směru, zato stabilitu v délce mezi špičkou a patou. Užijte si lehčí model, vylepšený pop, měkčí dopady a výdrž náročných podmínek s Cartanem.

Jaká jsou vylepšení oproti již tak oslnivému modelu Fusion 4?

Přidali jsme tepelně stabilní lištu z pryskyřice, která význačně vylepšuje spojení mezi horním a dolním carbonovým dílem a tím zajišťuje jednolitost. Snížili jsme hmotnost změnou dřevěného jádra. Nyní je ze dřeva Paulownia, které je o 250 g lehčí. A to byl pouze začátek!!!
Ostré hrany jak katana zajišťuje perfektní zahranění. Stoupání proti větru nebylo ještě nikdy tak snadné jako nyní. Dopady jako do peřinky díky novému tvaru si zamiluje každý. Přidali jsme zářez pro lepší úchop pro ty, co se nebojí zkoušet nové triky.Video Fusion 5

najděte si svůj TWINTIP podle stylu

výběr twintipu dle stylu, který chcete jezdit

najděte si svůj TWINTIP podle stylu + schopností

styl a schopnosti jezdce rozhodují a výběru

bezkonkurenční ceník našich boardů

Ceník Fusion 5 a "LW"

Zásilka obsahuje

  • Prkno, grab handl, finky 48 mm G10 a šrouby V4A

Příslušenství

  • Union Comfort pads & straps (jednotná velikost, není součástí zásilka)
  • Union Pro pads & straps (jednotná velikost, není součástí zásilka)
Fusion 5 elegantní design