nejvýkonnější kite pro vlny, freeride a freestyle

Nexus 2

 WAVE + / FREESTYLE / FREERIDE 
Velikosti: 4.0-5.0-6.0-7.0-8.0-9.0-10.0-11.0-12.0-13,5 
MULTITALENT UNIVERSÁL+ . JEDEN KITE, VÍCE CHARAKTERŮ

Nejnovější přírůstek v rodině CORE Universal +. Nový Wave All-rounder Nexus je vaší novou tajnou zbraní na surfovém prkně i twintipu. Je všestranný s neomezeným potenciálem pro vaše vlny a freestyle dovednosti. 

Zvláštnost: „CORE Inteligent Trim“ (CIT) umožňuje snadnou adaptaci letových vlastností ve třech různých režimech: V režimu "Vln" extrémně malý poloměr otáčení, vysoký Depower a čistý Drift. Ve "Freestyle" módu, otočný poloměrů s větším výkonem, výbušná síla pro vysoké skoky a ostré smyčky. Absolutní požitek pro každého Wave-Kitera, který chce mít vždy sebou i optimální Freestyle-Kite.

XR5 ve verzi LW pro kitovací seance za slabšího větru

Nexus 2 LW

 WAVE + / FREESTYLE / FREEREIDE  
Velikosti: 15.0 LW- 17.0 LW
MULTITALENT do slabého větru

Nejuniversálnější LW kite, který kdy CORE vyvinul. Univerzální zbraň do slabých podmínek aniž byste brali ohled jaký board si vezmete. Díky ultra-agilní a super-lehké konstrukci se 3-Spírami  se Nexus LW stává extrémně direktní a rychlý. Výborně driftuje jako jeho menší sourozenci při surfování na vlnách.

Nexus díky své nízké hmotnosti a dokonale vyváženému driftu, gigantickému Depoweru a bohatému výkonu dělá i v tom nejslabším větru radost. Zábava je zaručena na na všech typech boardů (Wave-, Foil- i Freestyle-Twintip-Boards)

Logo XR5 LW
Logo XR5 LW

Přehledná plakát s vlastnostmi XR5

Význačné rysy NEXUSu 2

rysy vlastnosti core Nexus

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Tyto pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautiky, yachtingu, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

 

 

 

Připraven pro bary SENSOR

Kite je optimálně navržen a připraven k interakci s bar systémem SENSOR. Vychutnejte si jedinečně čistý a intenzivní pocit na baru SENSOR, který je nejlehčí na trhu. 

S jedním barem SENSOR si vystačíte! To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

  • Volitelná šířka baru: 50cm nebo 46,5cm.
  • Volitelná délka šňůr: základní délka je 18m. Nástavce mají 2m a 4m a nechají se libovolně kombinovat. Takže můžeme jezdit 18m, 20, 22m a 24m dlouhé liny jak je libo dle disciplíny.

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte


Najděte si KITE podle stylu + schopností

přehledný ceník core kitů Nexus

Ceník Nexus a Nexus LW

*Ceny jsou doporučené výrobcem a mohou se měnit

Kontaktujte nás, abychom vám mohli udělat nabídku na míru.

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než  slib. CORE je dokonce zaručuje. 


Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S/2S+, SENSOR 2S Pro, SENSOR 3/3+ a SENSOR 3 PRO

batoh na kite v barvách CORE

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit" . S draky LW obdržíte ještě 3m prodlužovací šňůry.