nejvýkonnější kite pro vlny, freeride a freestyle

Nexus 3

 WAVE + / FREESTYLE / FREERIDE 
Velikosti: 4.0-5.0-6.0-7.0-8.0-9.0-10.0-11.0-12.0-13,5 
MULTITALENT UNIVERSÁL+ . JEDEN KITE, VÍCE CHARAKTERŮ

Nejnovější přírůstek v rodině CORE Universal +. Nový Wave All-rounder Nexus je vaší novou tajnou zbraní na surfovém prkně i twintipu. Je všestranný s neomezeným potenciálem pro vaše vlny a freestyle dovednosti. 

Zvláštnost: „CORE Inteligent Trim“ (CIT) umožňuje snadnou adaptaci letových vlastností ve třech různých režimech: V režimu "Vln" extrémně malý poloměr otáčení, vysoký Depower a čistý Drift. Ve "Freestyle" módu, otočný poloměrů s větším výkonem, výbušná síla pro vysoké skoky a ostré smyčky. Absolutní požitek pro každého Wave-Kitera, který chce mít vždy sebou i optimální Freestyle-Kite.

XR5 ve verzi LW pro kitovací seance za slabšího větru

Nexus 3 LW

 WAVE + / FREESTYLE / FREEREIDE  
Velikosti: 15.0 LW- 17.0 LW
MULTITALENT do slabého větru

Nejuniversálnější LW kite, který kdy CORE vyvinul. Univerzální zbraň do slabých podmínek aniž byste brali ohled jaký board si vezmete. Díky ultra-agilní a super-lehké konstrukci se 3-Spírami  se Nexus LW stává extrémně direktní a rychlý. Výborně driftuje jako jeho menší sourozenci při surfování na vlnách.

Nexus díky své nízké hmotnosti a dokonale vyváženému driftu, gigantickému Depoweru a bohatému výkonu dělá i v tom nejslabším větru radost. Zábava je zaručena na na všech typech boardů (Wave-, Foil- i Freestyle-Twintip-Boards)

Logo XR5 LW
Logo XR5 LW

Přehledná plakát s vlastnostmi XR5

Význačné rysy NEXUSu 3

rysy vlastnosti core Nexus


Naladěný na jakékoliv dobrodružství. Všestrannost bez kompromisů!


Od nynějška se nemusíte strachovat jaké prvky draka chcete upřednostnit. Zda je důležitější síla, rychlost otoček, zdvih nebo skluz. Všestranný NEXUS 3 dělá z kompromisů minulost.


Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Tyto pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautiky, yachtingu, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

 

 

 

Připraven pro bary SENSOR

Kite je optimálně navržen a připraven k interakci s bar systémem SENSOR. Vychutnejte si jedinečně čistý a intenzivní pocit na baru SENSOR, který je nejlehčí na trhu. 

S jedním barem SENSOR si vystačíte! To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

  • Volitelná šířka baru: 50cm nebo 46,5cm.
  • Volitelná délka šňůr: základní délka je 18m. Nástavce mají 2m a 4m a nechají se libovolně kombinovat. Takže můžeme jezdit 18m, 20, 22m a 24m dlouhé liny jak je libo dle disciplíny.

Nová kombinace materiálů ExoTex 2 na náběžné hraně, ExoTex Light na speerách a CoreTex 2 na plachtě nedělají NEXUS 3 pouze robustnějšíma odolnějším, ale také lehčím a mrštným. Zda chcete zlepšit otočky, vyzkoušet první kiteloop, aby vám naběhla husí kůže z výšky vašich skoků, poslat draka hluboko pod sebe při mega loopu, opatrně sjíždět vlny, prozkoumávat nekonečně dlouhá pobřeží na foilu nebo jen hodiny a hodiny bezcílně brázdit je NEXUS 3 ta perfektně jednoduchá volba.


S tímto modelem přichází jež zmiňovaný materiál ExoTex 2 pokrývající bann. Je tužší, lehčí a přesto o 80% odolnější proti poškození. Tato technologie je považována za pokrokovou evoluci v polyesterových tkaninách.


Kostra složené ze 3 speer umožňují lepší točení. Čím méně Speer tím lepší torze draku, nejen jezdci na vlnách a kite-loopeři ocení tuto vlastnost.

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte


Najděte si KITE podle stylu + schopností

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než  slib. CORE je dokonce zaručuje. 


Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S a SENSOR 2S Pro, SENSOR 3/3+, SENSOR 3 PRO

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit". S draky LW obdržíte ještě 3m prodlužovací šňůry.

Ceník Nexus 3 a Nexus 3 LW