era_logo
era_logo


ANY LEVEL.
ALL THE FUN.

ERA

 FREERIDE 
Velikosti: 134x40 - 136x40,5 - 138x41 - 142x42 - 146x44 - 152x48

VÁŠ Prostředek K POKROKU
Deska, která nastavuje novou laťku inovací a udržitelnosti. Je stvořena pro vzrušující freeride a zkonstruována tak, aby proměnila vaše první jízdy v nezapomenutelné zážitky a bez námahy. Era byla vytvořena pro jezdce všech typů.
Toto prkno, je vaší vstupenkou k posouvání hranic s jistotou a stylem.

era_product_photo

Hladká jízda zaručena

Chop, flat, prostě cokoliv. Díky nápadně širokému kýlu zprostředkuje toto prkno příjemně hladké jízdy. Zakřivené kanály dodávají prknu extrémně dobrý skluz a skvělé vlastnosti proti větru. Díky parabolickému obrysu je účinně omezeno rozstřikování vody a je dosaženo hravých carvingových vlastností.
Srdce prkna Era spočívá v dřevěném jádru z paulovnie, které je zakukleno do inovativní a udržitelné čedičové tkaniny. Tato jedinečná tkanina poskytuje nejen výjimečné odpružení, ale zajišťuje také výjimečné odrazové schopnosti. Čedič, vyrobený z přírodní vulkanické horniny, prochází procesem tavení při vysoké teplotě a vytváří souvislá textilní vlákna.

MAKE EVERY SESSION
YOUR BEST SESSION
ALINA KORNELLI


GreenProxy®

Tato metoda spotřebovává méně energie a produkuje mnohem méně CO2 ve srovnání se skleněnými a uhlíkovými vlákny. Ve spojení s naší pryskyřicí Greenpoxy®, která se může pochlubit 35% složením z rostlinných zdrojů, představuje Era průlom v ekologickém designu desek.

Výkonější materiály s nižším dopadem na přírodu

 • PAULOWNIA LIGHT:

  lehké dřevěné jádro s vysokou pevností 

 • SLIM OUTLINE:

   hladký chod a dostatečná přilnavost

 • CHANNELED MULTI-CONCAVE:

  stoupání proti větru bez námahy

 • VOLUMINOUS CENTER KEEL:

  nízký odpor vody 

 • Sada finek EQ FIN SET (48 mm):

  dostatečná přilnavost a obratnost

výběr twintipu dle stylu, který chcete jezdit

styl a schopnosti jezdce rozhodují a výběru

VELIKOSTI / CENÍK

Zásilka obsahuje

 • Prkno, grab handle, EQ finky 48mm  a šrouby V4A

Náhradní díly na 6 let

Vybavení CORE je obzvláště robustní a odolné, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než slib. CORE je dokonce zaručuje.