SLC. HEAR THE SILENCE

FOIL SLC

je ztělesněná dokonalost, která vám umožní tiše letět nad vodní hladinou při těch nejslabších závanech větru. Pocit volnosti je nepopsatelný a tento krasavec uspokojí jak začátečníky, tak i profi jezdce.

Tento Hydrofoil z Carbonu a hliníku je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, které se používají v letectví a kosmonautice. I zde, jak je u CORE Kiteboarding zvykem, jen to nejlepší je dostatečně dobré pro naše zákazníky.

Jak Freestyler tak i Surffoiler ocení jeho ovladatelnost, hbitost, rychlost, předvídatelnost, .... ale také jeho lehkost a robustnost.

FOIL-BOARD

Ultra lehký, ale robustní. Carbonová-PVC-Konstrukce s kanály, rockerem, vstupy pro Strapy a Mast-Boxem z ušlechtilé oceli.

Velikosti

  • 115 (46cm / 11,5l)
  • 125 (47cm / 15,3l)
  • 135 (49cm / 21,1l)

WING

Velikosti křídla:      1000 a 1250

Zkušený mezinárodní team expertů zkonstruoval toto foil křídlo aby splňovalo ty nejnáročnější požadavky a bylo přesto lehce kontrolovatelné, ovladatelné, vyvážené a nabízelo nejvyšší míru potěšení při všech foil podmínkách. Je jedno jestli rychle nebo pomalu, rovná voda nebo vlny, začátečník nebo expert, ....

 

"SLC Wing nezná limity" 

STABILIZÁTOR

Intuitivní kontrola při klouzání, jednoduchý vodní start a precizní otočky. S plochou 300 cm2 zaručuje stabilizátor SLC perfektní vyváženost nezávisle na jakékoliv rychlosti jízdy. Geometrie stabilizátoru umožňuje lineární zatížení přední nohou a to přes celý rozsah rychlostí. Tímto umožňuje neuvěřitelné pocity jednoduchosti při nových figurách a jejich učení.

MAST-NOHA

byla vyvinuta pro maximální výkon. Každý detail je důležitý a takto jsme  přistupovali i u designu SLC foil nohy, abychom docílili maximálního výkonu a nejnižší hmotnosti. Záměrně jsme použili hliníkové konstrukce, abychom docílili stejné hmotnosti jako u carbonových mastů a získali nepředstavitelně vyšší pevnost a robustnost. Hliník 6063 zaručuje nejlepší pevnost, tuhost, odolnost a maximální resistentnost proti rezavění.


Velikosti nohy:
      71 cm a  92 cm


SLC MASTBASE

Silná jako "Bejk", aby vydržela úplně vše.

Úchyt nohy je lehký, vybaven 90mm kolejnicovým systémem a optimalizován hydrodynamicky s Boardem.

Najděte si svůj FOIL SLC 

výběr twintipu dle stylu, který chcete jezdit
výběr twintipu dle stylu, který chcete jezdit

Ceník

bezkonkurenční ceník našich boardů

Zásilka "READY to FLY" obsahuje

  • vše co potřebujete abyste jezdili. Včetně Boardu, Mastu, Wingu, Stabilizéru, úchytu nohy, Mastbasu, šroubů a potřebného nářadí

Kompatibilita

  • Extra dlouhý úchyt US-BOX-Systém s rozchodem kolejnic 90mm je komaptibilní ke všem dostupným Foilům a tím nabízí maximální flexibilitu a možnost nastavení.
Fusion 3 elegantní design