Brutální céčko pouze pro wakestyle experty

Impact 2

  WAKESTYLE 
Velikosti: 7.0-8.0-9.0-11.0-13.0-15.0 

 GO GO "C"

Objevte bezkompromisní  Unhooked-mašinu nejtrdšího ražení. Brutální. upřímný, předvídatelný - výhradně pro freestylery a wakestylery.

Rozbalte to v monstrózních POPech.

 

logo impact 2 s bleskem

Význačné rysy Impact 2

vlastnosti a rysy kitu impact 2

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Používané materiály pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautika, yachting, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

Připraven pro bary SENSOR

Kite je optimálně navržen a připraven k interakci s bar systémem SENSOR. Vychutnejte si jedinečně čistý a intenzivní pocit na baru SENSOR, který je nejlehčí na trhu. 

S jedním barem SENSOR si vystačíte! To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

  • Volitelná šířka baru: 50cm nebo 46,5cm.
  • Volitelná délka šňůr: základní délka je 18m. Nástavce mají 2m a 4m a nechají se libovolně kombinovat. Takže můžeme jezdit 18m, 20, 22m a 24m dlouhé liny jak je libo dle disciplíny.
bar pro kite Impact 2

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte

Přehled kitů a jejich výběr pro koupi

Najděte si KITE podle stylu + schopností

jak vybrat a koupit kite ?

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než slib. CORE je dokonce zaručuje. 

Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S a SENSOR 2S Pro a SENSOR 2S Pro Wake. SENSOR 3 a SENSOR 3 PRO.

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit" .Zásilka také obsahuje aktivní prvky 5 liny.

Ceník Impact 2