LEVITACE

SPECTRUM

Spectrum vám dá okusit dokonalého vztlaku s rovnováhou a kontrolou, což vám pomůže prozkoumat terén a vaše schopnosti při každé session. Ať už chcete jet ostře, ve vlnách nebo na ploché vodě, předvídatelné chování i v těch nejtěžších podmínkách nebo turbulentních úsecích zajistí, že se budete pohybovat rychleji, déle a do větších vzdáleností.

Přední křídlo: 950 - 1250 - 1550 - 1850 - 2150 cm2
Stabilizátor: 300 cm2
Mast: 60 - 70 - 80 - 90 cm
Trup: 70 cm

Mast/Stěžeň

Stabilizátor

Přední křídlo

Trup

FRONTWING

Každé přední křídlo Spectrum má střední poměr stran pro ideální rovnováhu výkonu a kontroly, což má za následek extrémně plynulou jízdu. Úhel náběhu se ke konci špičky změní na záporný což je osvědčená technika v letectví pro snížení odporu a zvýšení rychlosti. Křídla jsou vyrobena z vícevrstvého uhlíkového laminátu a jsou nejen lehká, ale také extrémně odolná.

Najdi si ten svůj!


STABILIZÁTOR

Rovnoměrný, předvídatelný let. Snadné, stabilní vzlety a super hladké zatáčky. Větší velikost propůjčuje vyváženější letové schopnosti při všech rychlostech. Vysoce kvalitní lehká konstrukce z karbonu a PU pěny je složitější na stavbu než čistě karbonové křídlo, ale úspora hmotnosti za to stojí.


MAST

Naše extrudovaná hliníková noha je stejně lehká jako mnoho karbonových designů s přidanou odolností leteckého hliníku 6063. Jako vítanou úlevu také oceníte jeho tichý design zadní hrany. Náš mast z extrudovaného hliníku se vyznačuje progresivní pětiramennou tenkostěnnou konstrukcí, která posiluje nejvíce namáhané oblasti.


FUSILAGE

Fusilage CNC má výborně zaoblené hrany pro zlepšení průtoku vody přes křídlo a stabilizátor. Maximalizovali jsme plochu připojení křídla, abychom snížili nežádoucí pohyby, zlepšili tuhost, výkon a průtok vody, zatímco oblast mezi křídlem a nohou je optimalizována tak, aby torzní pohyb byl minimální


VELIKOSTI / CENÍK

Zásilka obsahuje

Sada Spectrum je dodávána se všemi potřebnými díly (mast, přední křídlo, stabilizátor, trup, základna stěžně a všechny šrouby) a také s potřebným nářadím (tef gel a šroubovák). Může být namontován na jakýkoli 90mm US-box track system.

Náhradní díly na 6 let

CORE wing jsou obzvláště robustní a odolné, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než slib. CORE je dokonce zaručuje.

Kompabilita

Mast je kompatibilní s jakýmkoliv 90mm US BOX Track Systémem.