Kite GTS5 je Freestyle Ninja

GTS6

 FREESTYLE+ / WAVE / FREERIDE 
Velikosti: 5.0-6.0-7.0-8.0-9.0-10.0-11.0-12.0-13,5 

VÍC NEŽ CÉČKO

Upřimný, nezáludný, temperamentní a rychlý - vše co Freestyler potřebuje. Jeho všestrannost překvapí vždy každého. Ať je to freestyle, freeride nebo vlny, ničeho se nebojí a užívá si to. 

Objevte silné C nové generace s přesnými poloměry otáčení a neuvěřitelnou dynamikou. Kiteloopy můžete dávkovat jemně v pohodě, nebo jej tam kopnete zabijácky. Záleží pouze na vás.

Prostě GTS je mnohem víc než C-Kite.

Kite GTS6 LW je Freestyle Ninja do slabého větru

GTS6 LW

 FREESTYLE+ / WAVE / FREERIDE 
Velikosti: 15.0 LW- 17.0 LW 

KONSEKVENTNÍ FREESTYLER 

Objevte tento FREESTYLER do slabého větru poslední generace. Když se ostatní ještě válí ve vodě a nemohou se dostat do skluzu, je GTS vždy připraven k výbušnému popu.

Jeho všestrannost je neuvěřitelná.

 FREESTYLE NINJA, tak je přezdíván, ať je malý, či velký. 

produktové logo GTS5

Význačné rysy GTS6

rysy a vlastnosti draků GTS6

Význačné rysy GTS6 LW

Rysy a vlastností draků GTS5 LW

CIT MODE

Žádné konkurenční kity nejsou flexibilnější v nastavení jako CORE kity. S CIT MODEM je možné kite nastavit dle vašich požadavků. Je libo FREESTYLE, WAVE nebo ALLROUND? Nic není problém a pouhým převázáním úchytů je váš kite připraven na další seanci.

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Používané materiály pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautika, yachting, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

Připraven pro bary SENSOR

Kite je optimálně navržen a připraven k interakci s bar systémem SENSOR. Vychutnejte si jedinečně čistý a intenzivní pocit na baru SENSOR, který je nejlehčí na trhu. 

S jedním barem SENSOR si vystačíte! To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

  • Volitelná šířka baru: 50cm nebo 46,5cm.
  • Volitelná délka šňůr: základní délka je 18m. Nástavce mají 2m a 4m a nechají se libovolně kombinovat. Takže můžeme jezdit 18m, 20, 22m a 24m dlouhé liny jak je libo dle disciplíny.

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte

přehled o kitech dle stylů

Najděte si KITE podle stylu + schopností

výběr kitů  dle stylu a schopností

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než  slib. CORE je dokonce zaručuje. 


Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S a SENSOR 2S Pro, SENSOR 3/3+, SENSOR 3 PRO

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit". S draky LW obdržíte ještě 3m prodlužovací šňůry.

Ceník GTS6 a
GTS6 LW