nejlepší kite do vln

Xlite 2

 FOIL 
Velikosti: 4.0-5.0-6.0-7.0-8.0-9.0-10.0-11.0-12.0
NOVÁ LEHKOST

Jako nováček v naší specializované řadě je XLITE 2 založen na designu s jednou spírou. Tento drak kombinuje silný charakter s nepřekonatelnou schopností driftu a může se pochlubit úsporou hmotnosti více než 20 procent.
Do tohoto kitu jsme vnesli nový knowhow a výsledek je jedinečně nízká hmotnosti a maximální výkon. Použili jsme nový inovativní design a nové CORE materiály.

Výsledek: Silný, robustný drak, který je o 20 procent lehčí než konvenční konstrukce.

Není lepší pocit než se v tichosti brázdit klidnou zátoku s novým drakem XLITE 2. Představte si nenáročnou a úchvatnou jízdu i v tom nejjemnějším větříku s plně optimalizovaným foilovacím kitem. Kombinací síly všestranného Nexusu a vynikající skluznosti našeho neporazitelného modelu Section jsme vytvořili mašinu na foiling. O 30% lehčí než již takhle vzdušný Nexus. Efektivita snoubící se s elegancí.

Význačné rysy XLITE

rysy a komponenty XLITE

Nový materiál plachty učinil obrovský posun vpřed, větší odolnost a síla v kontrastu jedné speery, která je naladěná na vlnu dokonalosti. Jedna speera dělá masivní rozdíl. Oproti drakům bez ní,  je stabilnější v letu a zprostředkovává nesrovnatelně lepší start z vody. Díky tvaru kitu a větší vzdálenosti mezi uchy zaručuje stabilitu, balanc a rychlé otočky.

CoreTex 2.0, jež byl použit na baldachýn, je zárukou větší odolnosti proti poškození, prodlužuje životnost, zajišťuje ochranný UV filtr a v neposlední řadě šetří hmotnost. ExoTex Light použitý na speery a náběžnou hranu je extrémně pevný, zároveň ale lehčí než materiál, jež jsme používali dříve. Mimo jiné také napomáhá jednoduššímu startu z vody, což v slabých větrných podmínkách je klíčová záležitost.


CIT (CORE Intelligent Trim System) je způsob, kterým si draka přizpůsobíte přesně svým požadavkům. Je libo Wave- nebo freestyle- mode? Vše je možné, kite ušitý na míru i pro tebe!!!

.

Zkušení foileři ocení jak lehký a přitom okamžitě reagující XLITE 2 ve vzduchu je. Tak akorát zatažení a drak loopne, aby vás bezpečně provezl po laguně. Začátečníci ocení schopnost reverse launche. Je jedno jestli brázdíte jezero Garda, vlnky na Silver Rocku nebo jen odpolední projížďka ve vašem home spotu, XLITE 2 vás s lehkostí a elegancí doprovodí kamkoliv.

Připraven pro bary SENSOR

Kite je optimálně navržen a připraven k interakci s bar systémem SENSOR. Vychutnejte si jedinečně čistý a intenzivní pocit na baru SENSOR, který je nejlehčí na trhu. 

S jedním barem SENSOR si vystačíte!

To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

SENSOR 3 PRO FOIL

Navržen jen pro tuto disciplínu "Foiling".

SPECIÁLNÍ BAR PRO SPECIALISTY!

Nastavitelná délka baru (45/41.5 cm), super tenké liny pro nižší odpor vzduchu a preciznější kontrola. Tectaniové nastavitelné šňůry (16+4+2m) mají brzdné zatížení přes 300 kilogramů. Přidali jsme mimo jiné i tří metrové nástavce pro modifikovatelnou délku až 25 metrů, pokud by zrovna tohle byla Vaše volba.

  • sensorXxlite2 sensorXxlite2
  • sensorXxlite2 sensorXxlite2

S novou řadou přichází i nové velikosti

S novou řadou Xlite 2 přichází tři nové velikosti! Nyní si můžete objednat i 2m a 3m pro silný vítr a nebo 13.5m, abyste mohli jezdit, zatímco ostatní sedí na pláži.

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte

přehledová tabulka pro výběr draků

Najděte si KITE podle stylu + schopností

schopnosti jezdce rozhodují při volbě kitů

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než  slib. CORE je dokonce zaručuje. 


Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S a SENSOR 2S Pro, SENSOR 3/3+, SENSOR 3 PRO nebo speciálním barem pro Foiling SENSOR 3S Pro FOIL

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit". 

Ceník XLITE 2