nexus_logo
nejvýkonnější kite pro vlny, freeride a freestyle

Nexus 4

 WAVE + / FREESTYLE / FREERIDE 
Velikosti: 5.0-6.0-7.0-8.0-9.0-10.0-11.0-12.0-13,5 
NEXUS 4 JE VAŠÍ BRANOU KE VŠEM ASPEKTŮ KITINGU

Kite navržený tak, aby splňoval všechny potřeby kitesurfingu, a nejen to. Jeho Future-C-Shape je úžasně hbitý a reaktivní, bez námahy převádí i ty nejmenší řídicí impulsy na čistou, lineární sílu. Díky tomu je možná jak klidná jízda, tak hravá i vlnové seance jsou možné, kite loopy se stávají pohodlnými a dosažení double nikdy nebylo jednodušší díky jeho bleskurychlým, plynulým obratům. Stanovte si své cíle a napište scénář další kapitoly své cesty.

Díky tenčí náběžné hraně a úspoře hmotnosti dosáhl Nexus 4 výrazného zlepšení v driftování, což vám umožní surfovat donekonečna. Se systémem CORE Intelligent Trim máte možnost přizpůsobit svého draka své konkrétní disciplíně a objevit tak svůj potenciál pro big air, vlny nebo freestyle, což vám zajistí, že každá session bude něčím výjimečná.

XR5 ve verzi LW pro kitovací seance za slabšího větru

Nexus 4 LW

 WAVE + / FREESTYLE / FREEREIDE  
Velikosti: 15.0 LW- 17.0 LW
NENECHTE SE ZASTAVIT SLABÝM VĚTREM

Nexus LW ve velikostech 15m a 17m je navržen tak, aby byl stejně univerzální jako standardní velikosti. Úžasně táhne proti větru i v tom nejlehčím větru, překvapivě dobře driftuje ve
vlnách a při freestylu zůstává stabilní.

Nexus díky své nízké hmotnosti a dokonale vyváženému driftu, gigantickému Depoweru a bohatému výkonu dělá i v tom nejslabším větru radost. Zábava je zaručena na na všech typech boardů (Wave-, Foil- i Freestyle-Twintip-Boards)

ODHALTE, CO SE VE VÁS SKRÝVÁ

Význačné rysy NEXUSu 4

rysy vlastnosti core Nexus


Naladěný na jakékoliv dobrodružství. Všestrannost bez kompromisů!

Od nynějška se nemusíte strachovat jaké prvky draka chcete upřednostnit. Zda je důležitější síla, rychlost otoček, zdvih nebo skluz. Všestranný NEXUS 3 dělá z kompromisů minulost.

CoreTex 2®

MAXIMÁLNÍ STABILITA A ODOLNOST

Tkanina CoreTex® 2, která byla vyvinuta exkluzivně pro CORE, je díky trojitému zpevňujícímu vláknu a speciálnímu procesu povrchové úpravy obzvláště robustní a vyztužená. Materiál CoreTex 2 nastavuje standard v pevnosti v tahu, odolnosti proti roztržení, dlouhé životnosti a ochraně proti UV záření. Zažijte pevný, ostrý a charakteristický pocit, který přináší pouze drak z materiálu CoreTex.ExoTex 2®

S tímto modelem přichází jež zmiňovaný materiál ExoTex 2 pokrývající bann. Je tužší, lehčí a přesto o 80% odolnější proti poškození. Tato technologie je považována za pokrokovou evoluci v polyesterových tkaninách.
O dvě vzpěry méně znamená o dvě výhody více. Na jedné straně Nexus 4 zatáčí rychleji, přímočařeji a volněji než srovnatelná konstrukce s pěti vzpěrami - což přináší znatelné výhody ve vlnách, ale také v kiteloopech. Na druhou stranu je díky tomu mimořádně lehký, a proto vynikající v driftování.

REŽIMY CIT
VÁŠ NEXUS - VAŠE PREFERENCE

Tři možnosti nastavení, kterými si můžete svůj Nexus 4 přizpůsobit svým osobním preferencím a vnějším podmínkám:
1. Letové vlastnosti na náběžné hraně: V režimu vlny těsné zatáčení a větší depower, v režimu freestyle konstantnější tah a širší smyčky.
2. Charakteristika zatáčení na špičkách: Na třech smyčkách na špičkách můžete měnit síly řízení a rychlost zatáčení mezi "super snadné - snadné - střední".
3. Napětí zadní šňůry a zpětná vazba draka v místech připojení: Vyberte si ze tří různých uzlů a upravte si přímočarost řídicích impulsů.


SURF PROFIL
STABILNÍ DRIFT A VYSOKÁ OVLADATELNOST

Profil křídla je hladší a jeho nejvyšší bod leží více vzadu než u XR8 a GTS6. Výsledkem je superstabilní driftování, a to i při výrazně sníženém napětí řídicích šňůr. Přesto ožívá v mžiku, jakmile potřebujete nějaký tah.

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte


Najděte si KITE podle stylu + schopností

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než  slib. CORE je dokonce zaručuje. 


Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S a SENSOR 2S Pro, SENSOR 3/3+, SENSOR 3 PRO, SENSOR 3S A SENSOR 3S Pro

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit". S draky LW obdržíte ještě 3m prodlužovací šňůry.

Ceník Nexus 3 a Nexus 3 LW