ROAMER

POZNEJ SVOBODU

Řada wingboardů Roamer je navržena tak, aby splnila všechny výzvy moderního wingfoilingu s okamžitým rozjezdem vpřed a stabilním pocitem. Pečlivě vyladěný tvar, který je sportovní a citlivý, ale zároveň minimalizuje počáteční složitosti učení při jízdě, zajišťuje nejsnadnější ovládání bez ohledu na počasí nebo vodní hladinu.

Velikosti: 55 - 70 - 90 - 110 - 130 LitrůVstávej rychleji!

Dokonce i nejmenší 55L Roamer poskytuje skutečný pocit stability i při nízké rychlosti, což znamená, že start z vody nebyl nikdy jednodušší. Délka a šířka jsou dokonale vyvážené a tím zajišťují, že každý Roamer během chvilky nabere rychlost a zároveň vždy poskytne vynikající stabilitu.

Rozložení objemu v prkně je pečlivě navrženo tak, aby zajistilo, že vaše rovnováha je hlavním cílem výkonu. Mírný rockerline boardu v kombinaci s velkoobjemovými dvojitým konkávním tvarem dna zajišťuje rychlé vzlety a je také shovívavý při nárazu na hladinu, tím vám dodá větší pocit kontroly a zprostředkuje rychlé nabytí sebevědomí.Konstrukce

DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝKON

Tuhá karbonová sendvičová konstrukce poskytuje přímý pocit a dlouhotrvající zábavu i pro ty nejambicióznější jezdce. Jádro EPS je extrémně lehké a potažené robustním karbonovým PVC pláštěm, který chrání před tlakovými body a zabraňuje vnikání vody.

SPOLEHLIVÉ PROPOJENÍ

Extra přilnavá podložka maximalizuje sílu vašeho postoje. V desce jsou zabudované vložky, které vám umožňují vybrat si mezi dvěma rovnými polohami pro zadní nohu a šesti možnostmi posunutí pod úhlem pro přední nohu. Aby se zabránilo odrazu prkna zpět k jezdci po pádu, byly dvojité kolíky vodítek umístěny po straně prkna.


VELIKOSTI / CENÍK

Zásilka obsahuje

ROAMER board, 90mm US-Box tracksystem, protiskluová podložka, dva leashe.

Náhradní díly na 6 let

CORE wing jsou obzvláště robustní a odolné, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než slib. CORE je dokonce zaručuje.

Kompabilita

Osvědčený 90mm extra-long US BOX Track System je kompatibilní se většinou foilů a nabízí maximální flexibilitu pro Vaši jízdu.