Vhodné prkno pro freestyle a wakestyle

Choice 5

  FREESTYLE+ / FREERIDE / WAKESTYLE 
Velikosti: 133x40 - 135x41 - 137x41,5 -  139x42 - 141x42,5 - 144x43,5 

ALL-IN-ONE-FREESTYLER. Strapy nebo Booty? Finky, či bez nich? Volba je vždy na vás. Freestyle může mít mnoho podob. Buď hammerhart s absolutní kontrolou v pevných botách, nebo uvolněný a pružný se strapy. Obě vyrianty si užijete.

Nyní je Choice 5, díky jeho jádru ze dřeva Paulownia, o 250 gramů lehčí než jeho předchůdce a má výrazně vyšší pop.

Zbrusu nový model všestranného prkna. CHOICE 5 je tvoje nová volba, která tě nezklame ať už ji vezmeš kamkoliv. Perfektní pro náročné jezdce co se nebojí střídat styly freestyle-freeride-big air, opora pro začínající kitery a parťák do všech podmínek.

Ještě lehčí!

Jádro ze dřeva Paulownia je nyní o 250g lehčí, stále si zachovávající svoji  pružnost a pevnost. Pružnost je klíčovým prvkem tohoto prkna. Je stavěné, aby zajišťovalo měkké dopady. Absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí vibrace a tím šetří vaše klouby. Jednotná stavba a dokonalá technologie spojení karbonových dílů nebyla nikdy lepší.

choice5-drevene-jadro

CARTAN® Carbon

Na zhotovení bezchybného produktu byl požit dvojosý CARTAN Carbon. Dokonalá rovnováha mezi pružností a tvrdostí zajišťuje ohebnost v podélném směru, zato stabilitu v délce mezi špičkou a patou slibuje dopady jako do peřinky. Materiál generuje a ukládá potřebnou sílu pro maximální efektivitu odrazu.

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Používané materiály pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautika, yachting, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

boční hrana prkna choice
choice5_model
choice5_model2
choice5_model3

Nové detaily pro lepší stoupání proti větru, kontrolu a úchop prkna. Ostré hrany jak katana zajišťuje perfektní zahranění.

Evoluce, která Vám pomůže zvýšit váš výkon, naučit se inovativní pohyby a rozvíjet moderní styl jízdy.

najděte si svůj TWINTIP podle stylu

tabulka výběru

najděte si svůj TWINTIP podle stylu + schopností

najděte si svůj TWINTIP podle stylu + schopností

Ceník Choice 5

Zásilka obsahuje

Prkno, grab handl, finky G10 Pro (42 mm) a šrouby V4A


Příslušenství

  • Union Comfort Pads & Straps (One Size)
  • Union Pro Pads & Straps (M/L)
  • G10 Cutback Fins (48mm)
  • Revo Grab Handle