nejlepší kite do vln

Section 4

 WAVE 
Velikosti: 4.0-5.0-6.0-7.0-8.0-9.0-10.0-11.0-12.0-13.5
NEXT WAVE LEVEL

Je úplně jedno zda jsou vlny malé, velké či gigantické. Nový Section je na všech vlnách doma díky enormnímu depoweru a stabilitě driftování. Připravte se na ultimativní vlnovou seanci.

Ultra tenká konstrukce díky exkluzivnímu "ExoTex Ultra Rigid Dacron".

!!! Kontrola, extrémní depower a repower, neochvějná stabilita při driftu, rychlý relauch,...,tento drak je jednoduše nejúčinnějším a nejpokročilejším kitem do vln a boduje i s Foilen.

Význačné rysy Section 4

rysy a komponenty Section 2

Používáme nejkvalitnější materiály a nejvyspělejší technologie

S našimi produkty si máte užít maximum zábavy během nejdelšího možného času a abyste se na ně mohli spolehnout. Tím se řídíme i při vývoji a výrobě.

Pro naše produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály. Jejich kvalitu pocítíte už na první dotyk. Používané materiály pocházejí z oblastí High-Tech, letectví, kosmonautika, yachting, ... a jsou vyráběny převážně v Německu.

Připraven pro bary SENSOR

Kite je optimálně navržen a připraven k interakci s bar systémem SENSOR. Vychutnejte si jedinečně čistý a intenzivní pocit na baru SENSOR, který je nejlehčí na trhu. 

S jedním barem SENSOR si vystačíte! To znamená, že nepotřebujete několik barů na různé velikosti kitů, jak tomu je u jiných značek.

  • Volitelná šířka baru: 50cm nebo 46,5cm.
  • Volitelná délka šňůr: základní délka je 18m. Nástavce mají 2m a 4m a nechají se libovolně kombinovat. Takže můžeme jezdit 18m, 20, 22m a 24m dlouhé liny jak je libo dle disciplíny.

Najděte si KITE podle stylu, který jezdíte

přehledová tabulka pro výběr draků

Najděte si KITE podle stylu + schopností

schopnosti jezdce rozhodují při volbě kitů

Náhradní díly 6 let

Kity jsou obzvláště robustní a odolný, ale kdyby se přeci něco přihodilo, tak všechny jejich komponenty jsou k dispozici po dobu nejméně šesti let od data nákupu. To je víc, než slib. CORE je dokonce zaručuje. 

Kompatibilita

Kite je kompatibilní se všemi systémy SENSOR 2 a SENSOR 2S: SENSOR 2, SENSOR 2+, SENSOR Pro, SENSOR 2S, SENSOR 2S Pro, SENSOR 3, SENSOR 3+ a SENSOR 3 PRO.

Zásilka obsahuje

Kite s komfortním ruksakem, manuál a sadu pro opravu "Repair-Kit".

Ceník Section 4