universální board pro každého

Fusion 6

 PERFORMANCE FREERIDE+ / FREESTYLE / BIG AIR  
Velikosti: 133x39 - 135x40 - 137x41 - 139x41,5 - 141x42 - 144x43

Nejvýkonnější ALLROUNDER. Vše v jednom prkně, prostě je to kiteboard par excellence. Patří
k absolutnímu bestselleru v sektoru twintip. Nadchne freeridery i freestylery a okouzlí
i začínající kitery. Je tu spousta inovací v nové šesté generaci série Fusion. Najdete v něm exkluzivní materiály a detaily, které používáme při výrobě boardů Carved Customs

 

optimální do slabšího větru a těžší jezdce

Fusion 6 LW

 PERFORMACE FREERIDE+ / FREESTYLE
Velikosti: LW154x46 - LW159x47

Nejsilnější při slabém větru. Užijte si pořádného kitingu, namísto nudného klouzání. Toto vám umožní dokonale Fusion LW. Fungují i při větrech slabších než 7 uzlů.

Boardy jdou rychle do skluzu, výborně stoupou. Díky celé řadě úplně nových detailních řešení jsou výborně ovladatelné, agilní, intuitivní a příjemné.

 

Zvládni jakoukoliv výzvu

Nejprodávanější twintip od CORE – nyní s pozoruhodně účinnou vazbou z uhlíkových vláken Cartan 2. Inovativní, holistické prkno, které splňuje všechny požadavky začínajícího jezdce. Jeho unikátní materiály a technologie, zabalené do sofistikovaného tvaru s vysoce diferencovaným podvodním trupem, z něj dělají ideální prkno pro všechny typy jezdců, kteří vynikají ve všech disciplínách.

Význačné rysy Fusion 6 a Fusion 6 LW

rysy prken fusion 6

Opět dokonalejší

Minimálně tužší a maximálně pevnější. Fusion 6. generace staví na inovaci legendárního CARVED Imperator a poprvé představuje lehčí, výkonnější a udržitelnější Cartan 2 Carbon. Se sníženou tloušťkou vrstvy leží tento uhlíkový materiál naplocho na dřevěném jádru, což má za následek nižší spotřebu pryskyřice a zvýšenou účinnost z hlediska tuhosti a pevnosti. Vzorec je jednoduchý: vyšší obsah vláken v laminátu znamená méně materiálu, což umožňuje vyšší a rychlejší obnovovací síly, který nakonec přináší vynikající výkon.

CARTAN®2 CARBON

Nový zevnějšek ohromí každého, ale opravdová jedinečnost se skrývá uvnitř. Úplně poprvé bylo na Fusion prkno požita nová vylepšená karbonová vlákna pečlivě testovaná roky, což posouvá výkon již ozkoušeného karbonu Cartan na novou úroveň. Díky snížené tloušťce jednotlivých vrstev lne lépe k dřevěnému jádru. Díky tomu bylo zapotřebí také méně pryskyřice a o to lepší je tuhost a pevnost prkna. Poměr karbonu ku pryskyřici se zvýšil a to znamená jediné: méně materiálu, větší výkon.

Jaká jsou vylepšení oproti již tak oslnivému modelu Fusion 5?

Přidali jsme tepelně stabilní lištu z pryskyřice, která význačně vylepšuje spojení mezi horním a dolním carbonovým dílem a tím zajišťuje jednolitost. Snížili jsme hmotnost změnou dřevěného jádra. Nyní je ze dřeva Paulownia, které je o 250 g lehčí. A to je pouze začátek!!!
GreenpoxyNEW!

Na výrobu Fusion 6 byl nyní požit GREENPOXY 33 - epoxydová pryskyřice, jejíž molekulová struktura je odvozená od rostlin. Je to výsledek pokrokové biochemie ukazující významný technologický posun v následujících aspektech: jasnost, barva a výkon. Roky testování na různých prototypech prken CORE ukázaly lepší kvalitu i výkon, jež nás navedla na dražší zato ekologičtější cestu.

Multi-channels

Velký centrální dvojitý konkávní kanál doplněný o menší vnější podél celé délky prkna. Zajišťují výrazný hluboký kýl ve tvaru V. Díky tomu prkno zařízne a jede i na rozbité hladině vlnami. Mimo jiné i dopady jsou jako do peřinky. Kdo by to nechtěl? Ostré hrany jako katana jsou již standardem, který by ovšem neměl být opomíjený. Stoupání proti větru a dokonalé generování energie pro skoky nikdy nebylo snazší.

Více obratnosti

EQ FIN SET (48MM)

Vyvíjeno, testováno a zdokonalováno během tří let. Kompletně přepracovaná finka EQ nejen výjimečně vypadá, ale také výjimečně funguje. Díky široké základně ploutve připomínající čelo běluhy účinně zabraňuje nasávání vody. Na rozdíl od standardních finek zůstává úroveň přilnavosti fin systému EQ konzistentní s rostoucí rychlostí, což nabízí výraznou výhodu. Tato funkce výrazně usnadňuje snazší uvolnění i při plné rychlosti, což umožňuje hladší otočky. Navíc zaoblený přechod mezi ploutví a deskou minimalizuje odpor, ke kterému dochází, když se setkají dva povrchy.
Fin systém EQ je také navržen tak, aby byl lehký, váží přibližně o 30 procent méně než finky Equalizer a to díky svému dutému vnitřku. Hrubý povrch není jen nečistý povrch, ale technická třešnička na dortu: v turbulentních proudech přesně definovaná drsnost minimalizuje sání a zvyšuje manévrovatelnost.

Maximální komfort

UNION PRO PADY

Představujeme naše nové Union Pro Pady. Naši inženýřise rozhodli rozdělit pásek, aby umožnili nezávislé přizpůsobení tvaru vaší přední a střední části chodidla. Každá polovina dělených popruhů je nezávisle mikro-nastavitelná s vlastní sadou suchých zipů. Úhel nohou můžete nastavit 11i různými způsoby. Popruh má také 2 cm nastavitelnou podložku vpředu a vzadu, aby vyhovoval všem velikostem nohou. Víme, je to šílené množství přizpůsobení. Chceme si jen být jistí, že padne všem.
Union PRO pady
union comfort

UNION COMFORT

Základní, ale nezbytné pro maximální záběr. Nově vyvinutá, ergonomická, nárazy tlumící podložka na chodidlo vám dodá sebevědomí posouvat své limity. Paměťová pěna „Diamond Wedge EVA“, stélka „Toe grabber“ a pásek na suchý zip vás pevně a pohodlně udrží za všech podmínek.

REVO HANDLE

Rychlé nastavení rockeru neboli prohnutí prkna za běhu. Potřebujete menší zakřivení, abyste rychleji nastoupali? Nebo spíše měkkčí a ohebnější pro vaše nejnovější triky? Žádný problém s REVO chytrým nastavitelným systémem integrovaným do rukojeti. Rychlé otočení rukojetí aktivuje REVO. Rocker se zmenší o 15 mm, zplošťuje twintip a snižuje jeho ohyb. To vede k výraznému zvýšení výkonu při jízdě proti větru.

najděte si svůj TWINTIP podle stylu

výběr twintipu dle stylu, který chcete jezdit

najdi si svůj TWINTIP podle stylu + schopností

styl a schopnosti jezdce rozhodují a výběru

Ceník Fusion 6 a "LW"

Zásilka obsahuje

  • Prkno, grab handle, EQ finky 48 mm a šrouby V4A

Příslušenství

  • Union Comfort pads & straps (jednotná velikost, není součástí zásilka)
  • Union Pro pads & straps (jednotná velikost, není součástí zásilka)
Fusion 5 elegantní design